Mesaj gönder
Ana sayfa

HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Fabrikamız 1991 yılında kurulmuştur. Firmamız 2500 metrekare alan üzerinde iki fabrika var ve iyi kontrollü süreç ile birlikte temiz üretim atölyeleri, ürün kalitesine iyi bir destek getirmek, 3 üretim hatları vardır. Biz gelişmiş ekipmanları birkaç takım var, gelişmiş modern yönetim kabul ve yüksek kaliteli ürünler üretmek için yüksek kaliteli çelik kullanın. Ürünleri yerli ve Güneydoğu Asya ve Avrupa'ya ihraç boyunca satılan ve diğer ülkeler ve bölgeler. Ürünlerimiz yerli ve yabancı müşterileri ile iyi bir ünü kazanmak.

 • OEM / ODM
  Kendi kendine hizmet çözümleri için usta mühendis uzmanlarıyla, özel gereksiniminizi tam olarak anlayabiliriz, uygun tasarım sürecimiz paranız ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ürettiğimiz, CAD / Pro-e tasarım araçlarını kullanarak fikrinizi sonuçlandırmanıza yardımcı olur, daha sonra seri üretim öncesi evde sizin için prototip oluşturur. Her projenin işlenmeden önce iki ana mühendisin değerlendirmesi gerekir. Ücretsiz danışma için şimdi bize ulaşın.

  3000'den fazla projeyle ilgili deneyimimiz sayesinde talebinizi karşılamak için doğru çözümü / ürünü nasıl sunacağınızı biliriz.

 • Ar-Ge
  Ar-Ge ekibimiz, standart ve özel ürünleri nasıl yapacağınızı bilen deneyimli mühendislerden oluşmaktadır ve en az% 70 mühendis 8 yıllık bir tecrübeye sahiptir. CNC Bükme, CNC Turrent pres makinesi, Lazer kesme makinesi, yüksek verimli montaj hattı ve deneyimli mühendisler ile yazılım ekibinin bir çatı altında donatılmış olması sayesinde, yenilik fikrinizi doğruya dönüştürme gereksiniminizle karşılanabiliriz.

  QIANBANG, ERP, PDM ve CRM tekniklerini uyguluyor ve böylece üretim ve sevkıyat saat gibi çalışıyor. İsteğinize göre yapılan siparişinizin hızlı ve hassas bir şekilde yapılacağını bilerek rahatlayabilirsiniz. Bütün bunlar uluslararası dağıtımı basitleştirir. Youpoo'nun ürünleri ve çözümleri, başta Amerika, Avrupa, Asya, Orta Doğu olmak üzere 100'den fazla ülkede yerli ve küresel pazarlarda popülerdir ve bu endüstride güçlü bir üne kavuşmuştur. Ürünler, Özel ev, Otel, istasyon, alışveriş merkezi, banka, okul, hastane, müze, tiyatro, işyeri binası vb.

İletişim bilgileri
HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD

İlgili kişi: Aimee

Tel: +86 1583201860

Faks: 86-310-6894258

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)